Хроники Александрии

Павло Лазаренко, «Громада», Олександрія

, 7.11.2005

С.Кульга: «Павло Лазаренко повернеться ще до Нового року!»

Сьогодні в Україні існує 127 партій. Чимало з них входять до різних блоків. Є й такі, що вирішили йти власним шляхом. Днями, після 6,5 років напівлегального життя, в Кіровограді відбулася VIII партійна конференція «Громади». До вашої уваги інтерв’ю з головою міськрайонного осередку «Громади» Олександрійщини С. М. Кульгою:

Чим займалася партія за відсутності лідера, Павла Лазаренка? Яка мету ставить «Громада» на найближчий час?

Діяльність «Громади» не припинялася навіть на 1 день. В Олександрії ми переживали тиск політичний і економічний. Наша мета — не вузькопартійні, а державницькі інтереси, на чому постійно акцентує увагу наш лідер. На місцевому рівні особлива увага приділятиметься питанням сільського господарства. «Громада» вважає, що с/г — основа нашого життя. Без хліба насущного воно неможливе навіть теоретично. «Громада «прагнула вирішувати проблеми с/г у комплексі з залученням промисловості України. Агрофірма «Наукова» (Дніпропетровська обл.) — це приклад злиття цих інтересів. Наші починання були «розбомблені» владою. Коли процес підняття с/г започатковував П.Лазаренко, були філії і в Олександрійському р-ні. Керівник «Наукової», покійний М. Агафонов — наш земляк. Саме під громадівську агропромислову програму створювався свого часу концерн «Лан», до концерну мали ввійти (а це — робочі місця, яких зараз так не вистачає) також «Поліграфтехніка» та «Автоштамп» (пам’ятають його директора М. Саєнка). Весь цей процес був заморожений згори. Та П. Лазаренко до Нового року має приїхати в Україну, і ці плани стосовно Олександрійщини будуть відновлені. Уже на останній партконференції агропромислове лобі Кіровоградської області, Олександрія виявили бажання взяти участь у майбутньому з’їзді «Громади» в Києві.

Скажіть, будь ласка, невже ваша партія за майже 7 років не розгубила довіри в людей?

«Громада», за останніми соцопитуваннями, ввійшла до рейтингу партій, які подолають 3-відсотковий бар’єр. Найвищий рейтинг ми маємо по Дніпропетровщині: нам гарантовано 30% голосів людей, які вірять у наші позиції і не вірять брехні щодо нашого лідера. 3-відсотковий бар’єр буде подолано однозначно. Частина громадівців перейшли до «БЮТу», та принципових втрат ми не зазнали, збережено всі партійні осередки.

По каналу НТН я бачив прямий ефір і з Павлом Лазаренком. Його змучений стан і реальні документи, які свідчать про те, що його «справу» було сфабриковано на догоду вищим посадовим особам, просто вражають…

Зацікавлені в цьому особи з України передали до США понад 155 тисяч аркушів по справі Павла Івановича. Американській Феміді потрібні були роки, аби з’ясувати, чи відповідають дійсності ці тонни паперу звинувачень. На сьогодні 95% звинувачень проти Павла Івановича луснули, як мильна бульбашка. Ще 5% звинувачень у його справі допроваджуються в суді. Головна причина «справи Лазаренка» — його небажання піти з політики. П. Лазаренко був першим прем’єр-міністром, рейтинг якого почав переважати рейтинг Президента України. Йому запропонували: займайся бізнесом, не лізь у вибори Президента. І коли Лазаренко не погодився, почалася справа про липові мільйони в швейцарських банках…

Павло Іванович оприлюднив імена тих, хто має відповісти перед законом за неправдиві звинувачення проти нього?

Так, П. Лазаренко вже звернувся до судових органів м. Києва із впровадженням проти М. Потебенька і Л. Кучми. Відкрию вам таємницю: на відміну від решти впроваджень по високопосадовцях України, по обох колишніх перших персонах нашої держави слідство триває безперешкодно і активно. Результати його незабаром виявляться.

Я дякую Вам, Сергію Михайловичу, за інтерв’ю.

Дякую й вам. Невдовзі всіх нас очікують цікаві події, які принесуть позитивні зрушення в життя всіх людей нашої рідної землі. «Громада» зможе, «Громада» переможе.

В. Квітка

Комментарии:

  1. О судья Квитка защищает Лазаренка — ну это лучше чем Януковича.

    Хасан,
    d12c393

Добавить комментарий: