Хроники Александрии

Сесія. Друга серія

, 5.11.2005

На наступному тижні в газетах можна буде прочитати: В Олександрії з’явиться своя «Олександрійська енергетична компанія», а ринок «Ювілейний», продадуть на аукціоні.

2 листопада о 9 годині продовжилось засідання сесії, яка була перервана 28 жовтня через недостатній кворум.

Продовжилася сесія з розгляду питань, які не були прийняті на попередньому засіданні. В залі черговий раз розгорілася гаряча суперечка між представниками ТЕЦ 1-2, міським головою, та депутатами.

Рішення про створення ТОВ «Олександрійська енергетична компанія» на базі КП «Теплоелектроцентраль», ТОВ «Експлерент» та ТОВ «Інвестиційна група «Експлерент» було таки прийнято, незважаючи на блокування трибуни частиною депутатів та голосних виступів скривджених працівників. Відхилив міський голова і прохання обранців голосувати по даному питанню в поіменному режимі.

Депутат Олександр Рушковський доповів присутнім інформацію зі звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців.

Рішенням міської ради Бачинського Володимира Миколайовича було затверджено на посаду заступника міського голови з питань охорони здоров’я.

Також було затверджено голову комітету з питань містобудування та житлово-комунального господарства. Ним став Микола Злакоман.

Сесією був затверджений доповнений перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації. Зокрема, було вирішено продати на аукціоні приміщення ринку «Ювілейний».

Дмитро Васильчук

Комментарии:

Добавить комментарий: