Хроники Александрии

Фальсифікаторів — до відповідальності

, 4.11.2005

Рада ПП «Народний Союз Наша Україна» зробила заяву про притягнення до відповідальності організаторів фальсифікації президентських виборів 2004 р., в якій говориться: «Нечесні, цинічні та брутальні методи ведення президентської кампанії з боку представників старої влади сколихнули суспільство, на площі міст і селищ України вийшли мільйони наших співвітчизників, які висловили свій протест і відстояли право вільного вибору та справедливості. Проте організатори й замовники цих резонансних злочинів, які мало не кинули країну в горнило суспільної конфронтації, досі не постали перед законом.

Ми закликаємо правоохоронні органи докласти всіх зусиль, аби замовників та організаторів системного фальшування президентських виборів 2004 р., тих, хто перебував на той час на державних посадах, було покарано та щоб вони відповіли за свої дії згідно з законом».

Міська організація ПП НСНУ звертає увагу громадськості міста на те, що жоден з місцевих фальсифікаторів ще й досі не притягнений до відповідальності. Більше того, міська влада намагається зараз включити досвідчених фальшувальників до складу територіальної та дільничних виборчих комісій. Ми рішуче протестуємо проти таких дій і закликаємо громадськість міста, осередки партійних організацій не дати себе ошукати. В комісіях повинні працювати люди з чистими руками і чистою совістю!

Голова міської партійної організації НСНУ В. Лаєвська

Комментарии:

Добавить комментарий: