Хроники Александрии

Начальник МНС на радіо «Маяк»

, 21.10.2005

Станіслав Авраменко — начальник Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій в області

Станіслав Авраменко — начальник Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій в області завітав сьогодні на радіо «Маяк».

Сьогодні гостем ранкового ефіру на радіо «Маяк» був начальник Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій в області, підполковник внутрішньої служби — Станіслав Дмитрович Авраменко. Він докладно розповів слухачам про роботу управління, згадав і досягнення і проблеми.

З тих пір як пожежна служба перейшла до Міністерства з надзвичайних ситуацій і стала називатися пожежно-рятувальною, роботи і функцій у особового складу не поменшало. Крім гасіння пожеж, завданням управління стала нейтралізація різного роду лиха природного і техногенного характеру, які можуть виникнути на підприємствах міста. Це зокрема і порушення роботи водних комунікацій і аварії в галузі теплового енергопостачання.

Не залишаються рятувальники байдужими і до побутових неприємностей, які досить часто трапляються з жителями міста чи району. І улюбленого котика дістануть з семиповерхової висоти, і п’яного перехожого з колодязя витягнуть, і будь-які двері відімкнуть, якщо замок зламався. Одним словом, ці відчайдушні люди завжди готові прийти на допомогу і врятувати чиєсь життя, хоча, нажаль, це не завжди вдається. З початку 2005 року в 77 пожежах таки загинуло 5 осіб.

Причини трагедій як завжди типові: необережне поводження з вогнем, паління у ліжку в нетверезому стані, залишені без нагляду електронагрівальні прилади «кустарного» виробництва.

Також Станіслав Авраменко розповів нам про зміни в структурі свого управління. Нещодавно там з’явився новий відділ — Цивільного захисту, моніторингу та планування, який здійснює наглядові функції на об’єктах підвищеної небезпеки.

Нині управління займається відбором кандидатів на службу, адже треба постійно поповнювати новими кадрами ряди рятувальників. Для цього, за словами Авраменка, в нашій країні створені всі необхідні умови. Адже є навчальні заклади, в яких здійснюють підготовку і підвищення професійного рівня рятувальників. Це Вінницьке училище підвищення та перепідготовки кадрів МНС, Львівський та Черкаський інститути пожежної безпеки, Академія цивільного захисту міста Харкова.

Офіцерський склад, який працює в Олександрійському міському управлінні в більшості має вищу освіту, і це безперечно позитивно відображається на їх роботі.

Загалом, на мій погляд, зустріч з Станіславом Дмитровичем була досить цікавою. Мені залишається побажати рятувальникам поменше тривожних викликів, здоров’я і успіхів в роботі, олександрійцям — берегти себе. А якщо раптом станеться лихо — ви знаєте куди телефонувати…

Дмитро Васильчук

Комментарии:

Добавить комментарий: