Хроники Александрии

Олександрійській клуб «ЗАХИСТ» відстояв кубок

, 20.10.2005

Кожного року Всеукраїнське патріотичне об’єднання «Майбутнє України» проводить серед військово-патріотичних клубів змагання з військово прикладних видів спорту. В цьому році змагання проводилися на базі 95-ї окремої аеромобільної бригади м. Житомир.


Олександрійській клуб «ЗАХИСТ»

Вирушаючи у подорож, збірна команда клубу «ЗАХИСТ» отримала наказ від минулорічних чемпіонів: «Перехідний приз — кубок чемпіонів повинен залишитися в нашій області!».

Прибувши до міста, наші спортсмени зустрілися з військовою організованістю вищого рівня та з доброзичливістю воїнів-десантників. Армійська кухня, намети, підйом та відбій за розкладом — все це тримало учасників змагань у стані постійної готовності. Але командування частини і спілка ветеранів Афганістану Житомирщини подбали і про відпочинок. Учасникам змагань організували цікаву екскурсію по частині та перегляд худ. фільму «9-та рота».

10 команд з 8 областей та команду з Росії (збірна кадетського корпусу Ставропольського краю) привітали на урочистім відкритті голова Всеукраїнського патріотичного об’єднання «Майбутнє України» Г. Мальчин та заступник голови Української спілки ветеранів Афганістану О. Міхнюк, побажавши учасникам змагань командного духу, витривалості та наснаги до перемоги.

Не легкий шлях до чемпіонського звання. 5 етапів, 5 напружених днів: військова смуга перешкод, силові вправи, стрільба з автомата Калашнікова, крос 3 км, рукопашний бій. Олександрійські вихованці клубу «ЗАХИСТ» долали все в запеклій боротьбі. До останньої миті зберігалася спортивна інтрига та напруженість.

Підсумки змагань збірної команди клубу «ЗАХИСТ»: силові вправи (підтягування та підйом переворотом) - I місце (в особистому заліку: Петровський Іван — І, Шерлаєв Віталій — II); смуга перешкод — II місце; стрільба з автомата Калашнікова — V ; крос 3 км — І місце (в особистому заліку: Петровський Іван — І, Потабрик Іван — III; рукопашний бій - І місце (в особистому заліку: до 55 кг — Козинець Георгій — II, до 60 кг — Гайдуков Денис — І, до 65 кг — Гречко Олександр — І, до 70 кг — Поплюймо Антон — І місце). У загальному заліку команда виборола І місце. Перехідний приз — Кубок чемпіонів залишився на своєму почесному місці серед спортивних трофеїв військово-патріотичного спортивного клубу «ЗАХИСТ».

Керівництво клубу, його вихованці висловлюють щиру подяку Олександрійській зерновій компанії, С. Туркіневичу, С. Журавльову, А. Карпусенку за допомогу та підтримку патріотичного руху в Олександрії.

Errors: http://alnet.com.ua/u/sport/05/av001.jpg is not accessible or supported filetype.

Комментарии:

 1. Молодцы ребята,так держать!
  Прочитал статью, вспомнил, как сам пять лет назад дрался на татами под флагами Защиты (незабываемо).
  Руководству клуба: Ярошевскому А.В., Лищенко К.А., Ларионову А.В. — огромный привет. Спонсорам спасибо за поддержку.
  Успехов и удачи Вам в боях.

  Жека, Днепр,
  ff3d0b9

Добавить комментарий: