Хроники Александрии

Звернення Партії Регіонів

, 13.10.2005

Шановні олександрійці!

Партія Регіонів звертається до Вас зі словами щирої вдячності за активну участь в соціологічному опитуванні, яке проходило в Олександрії за ініціативи нашої партії.

Особливу подяку висловлюємо тим, хто вказав на недоліки в роботі міської влади та міського голови, який є керівником міського осередку Партії Регіонів.

Проаналізувавши Ваші зауваження, ми виявили, що для реалізації багатьох пунктів не потрібно героїчних зусиль. Достатньо простої уваги, наполегливості та сумлінного виконання своїх зобов’язань керівниками відповідних органів.

Ваші зауваження, в значній мірі, стануть для міського голови та міського осередку Партії Регіонів першочерговими напрямками дій. Нам дуже приємно, що серед наших земляків так багато небайдужих і чуйних людей. Партія Регіонів ще раз висловлює Вам подяку за довіру і підтримку у проведеному соціологічному опитуванні.

Користуючись нагодою, запрошуємо усіх бажаючих, які мають надію і вірять у те, що разом ми зможемо зробити нашу державу заможнішою і конкурентноспроможною, залучатися до членства у Партії Регіонів.

Наш офіс у м. Олександрії заходиться у приміщенні державної холдингової компанії, 1 поверх, к. 105. Час роботи з 17 до 20 год.

Політрада м/о Партії Регіонів

Комментарии:

 1. «…зауваження, в значній мірі, стануть для міського голови та міського осередку Партії Регіонів першочерговими напрямками дій», — яких дій, в якому напрямку??? Невже в протизаконному???
  Та, не кажіть ні, тому що ваші справжні обличчя ми побачили ще в осени 2004 року.

  Школьница,
  efdcad7
 2. … так вот кто подписался под подготовкой к фальсыфикации выборов. ню-ню. цикаво. дали будэ?

  kakhaber,
  5aa9f80
 3. Да их вообще к стенке надо

  сш№2,
  fdd6e30

Добавить комментарий: