Хроники Александрии

Колегія районної державної адміністрації

, 12.10.2005

Минулої п’ятниці відбулася колегія районної державної адміністрації, яку вів голова райдержадміністрації Володимир Конюшенко. Заслухано доповідь сільських голів Попельнастівської і Пролетарської сільських рад Олександра Труша та Надії Ковтонюк і співдоповідь начальника районного відділу земельних ресурсів Віктора Кучми про виконання делегованих повноважень виконкомам вищеназваних сільрад. Їх роботу визнано недостатньою. Про стан охорони праці на підприємствах району доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Анісімова-Шило.

Заслухала колегія також як виконуються заплановані заходи по підготовці закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006 років начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Людмилу Кузнєцову та співдоповідь ряду керівників відділів владних структур.

Гостро стояло питання стосовно енергопостачання та забезпечення питною водою населених пунктів району, про що доповідав начальник відділу з надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Микола Кабанов, співдоповідала Л.Кузнєцова та виступили з поясненнями голова Новопразької селищної ради Валентина Осипчук та сільські голови Андріївської (Анатолій Чемойдан), Бандурівської (Надія Волинець), Ізмайлівської (Микола Сироватка), Косівської (Антоніна Родіонова), Недогарської (Тетяна Ремез), Попельнастівської (Олександр Труш) сільських рад, а також начальник Олександрійської філії ВАТ «Кіровоградобленерго» Дмитро Тоток.

Колегія визнала роботу по забезпеченню населення питною водою та енергопостачанням незадовільною і зажадала від відповідальних осіб невідкладних заходів по усуненню цієї гострої проблеми.

Комментарии:

Добавить комментарий: