Хроники Александрии

С.К. Цапюк: «…Я сказал не чирикать!»

, 6.10.2005

А в Білому Домі після сесії Олександрійської міської ради відбулася зустріч страйкового комітету ТЕЦ 1-2 з міським головою. Представники ТЕЦ 1-2 вимагали пояснень: коли трудові колективи даних підприємств отримають тримісячний борг по заробітній платі, який на початок жовтня склав 500 тис. грн. Ці люди, отримуючи 1 гривню 24 копійки за годину праці в шкідливих умовах і 170 гривень в місяць, не тільки позбавлені зарплати, а і конституційного права на висловлення власної думки.

Журналістам, яки намагалися зафіксувати перебіг подій, недвозначно натякнули про небажаність подібної активності. Зокрема міський голова Степан Кирилович Цапюк красномовно попросив «не чирикать» редактора газети «Олександрійські Відомості» Івана Мельника. Певно читає міський голова газети, особливо напередодні парламентських виборів, та явно переймається їх інформаційним наповненням.

Страйковий комітет вимагає вирішити питання погашення заборгованості до вівторка наступного тижня.

Виникає запитання: «На кому лежить персональна відповідальність з забезпечення міста теплом?» Складається таке враження, що вона не «лежить» важким тягарем, а вільно «висить» у повітрі… так би мовити нічия.

PS: Побажання журналістам: Не мовчки пишіть, а «чірікайте» так, щоб було чути на все місто, на всю область, на всю Україну.

Сергій Коротаєвський

Комментарии:

 1. Автору, во-первых, надо быть сразу честным самим с собой. Если он позволил себе сказать депутату: «Закрой рот», то за это, я считаю, еще хорошо отделался

  игорь,
  5aa9f80
 2. Этот депутат как был ***ом, так ним и остался, так что (я так считаю) он ещё легко и отделался, что его так мягко попросили с****тся…

  Аффтар жжот !!!!

  Песши есчё!!!!

  пасфаню первай фстречнай,
  fd3e2dc
 3. Не чирикать — это в смысле птичкам на окно вашего дорогого автомобиля Степан Кирилович Цапюк ?

  gessy,
  8ff9ec9
 4. С.К. не все такие воробьи как Вы.

  Школьница,
  efdcad7

Добавить комментарий: