Хроники Александрии

З Днем вчителя шановні Олександрійці!

, 2.10.2005

День вчителя в місті Олександрії

На дворі початок жовтня, а це значить, що Україна відзначає День вчителя. Професія вчителя — одна з найдавніших на Землі. Роль педагога у розвитку суспільства, у поступі цивілізації завжди була надзвичайно важливою. Адже вчителі були носіями знань, які передавали наступним поколінням.

Це свято за доброю традицією є більш ніж просто одним з професійних свят. День вчителя є справжньою урочистістю національного, суспільного масштабу. Адже немає в світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б з долею вчителя, вихователя, педагога.

Без лукавства можна назвати вчителів нашими другими батьками. Адже в школі діти проводять більшу частину дня і саме в школі отримуються міцні знання, розширюється світогляд, вчителі допомагають визначити своє місце в житті. Роки не зітруть пам’ять про вчителів, які сіяли «розумне, добре, вічне» у дитячі душі, і виростили, виховали, підготували до дорослого життя. Адже саме подорослішавши, розуміємо, яким важливим був цей період життя, яким цінним скарбом є знання, отримані під час навчання.

Вчитель виконує надважливу місію у суспільстві. Його покликання вимагає наполегливості, духовної рівноваги, постійного творчого горіння. Народна мудрість каже, що справжній вчитель — не той, хто намагається повчати нас, а той, у кого ми вчимося.

В Олександрії багато саме таких освітян, котрі завжди обдаровують своїх вихованців енергією добра і людяності. Міг в цьому переконатися особисто.

Ви виховуєте дітей з різних сімей, з різними здібностями та характерами, ви прагнете навчити їх не лише науці, а й людяності, відповідальності, самостійності. Ви навчаєте дітей та юнаків бути дорослими людьми та зрілими громадянами. Держава починається зі школи, держава тримається на школі.

Ви ведете людину від дитинства до зрілості, скрізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя.

Шановні освітяни! Хай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Нехай засіяні Вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна Вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців, щастям і радістю, затишком і благополуччям. Висловлюємо вам високу вдячність за труд, мужність, самовідданість і талант.

Із святом вас, любі наші вчителі.

Вчитель! Скільки сили треба,
Щоб навчити нас усіх,
І терпіння, і бажання,
І надій, і сподівання.
Вчитель наш — найкращий у світі,
Допоможе в хвилину важку,
І нехай тільки посмішки й квіти,
Він знайде на своєму шляху.

З глибокою вдячністю і повагою,
Дмитро Васильчук

Комментарии:

 1. Поздравляю Татьяну Владимировну Гайдук — учителя химии школы №2 с Днем учителя. Спасибо Вам, Татьяна Владимировна!

  капитан,
  1ac1872
 2. 9-А ЛУЧШИЙ КЛАС В 20-Й ШКОЛЕ
  Привет всем ученикам 20-й школы от 9-А.

  Катя,
  1ac1872
 3. Поздравляем всех учителей 20-й школы с этим замечательным праздником!
  А в особенности: Ткачук Елену Ивановну, Зеленяк Олега Петровича и Зеленяк Ольгу Александровну.
  Вы самые лучшие! Спасибо Вам за Ваш тяжкий труд!

  Выпуск 2001(мат. класс),
  8eb0b5e
 4. Присоединяюсь к поздравлениям! Мне довелось учиться и у Татьяны Владимировны во 2й школе, и у Елены Ивановны, Олега Петровича и Ольги Александровны в 20й :)
  Я тож, кстати, из мат. класса, только год выпуска забыл :-/ .. вроде 1999й.

  Вовчик Бабич,
  76b1599
 5. Поздравляю учителей 20-ой школы с праздником! Я тоже был учеником матем. класса (выпуск 1999 года). Спасибо Вам за знания! Очень пригодились! Здоровья и выдержки!

  Волощук Роман,
  20a5ca2
 6. Найщиріші вітання найкращим вчителям Олександрії, які відкрили мені дорогу в світ, а саме вчительці хімії СШ №15 Щербак Тамарі Василівні (нині на пенсії) та учителю інформатики СШ №9 (це було в далеких 1986-89 рр.) Зеленяку Олегу Петровичу. Бажаю Вам, щоб у Вас було побільше учнів, з якими можна було б плідно працювати та вдосконалювати вашу майстерність. Хай щастить!

  З повагою,

  Переможець міських (Олександрія), обласних, республіканських олімпіад з хімії, інформатики, математики, фізики 1986-89 рр., канд. хім. наук Вячеслав Хаврусь
  Контакт: 8-050-538-3813
  ICQ: 299975038

  Вячеслав Хаврусь,
  127cdb2
 7. ЖЕЛАЮ УЧИТЕЛЯМ АЛЕКСАНДРИИ СКОРОПОСТИЖНОЙ ПОТЕРИ РАБОТЫ.

  Аноним,
  fdd6e30
 8. Действительно, сколько можно этим гадам зарплату подымать!? СУПЕР РАБОТЕНКА:ДО ДВЕНАДЦАТИ ОТСИДЕЛ — И ПО ДОМАМ, ЛЕТОМ ГУЛЬНЯ СПЛОШНАЯ, ДА ЕЩЕ КУЧА ОТПУСКНЫХ ВЫПЛАЧИВАЕТСЯ. КАК ИЗМЕЛЬЧАЛ ТИП НАСТОЯЩИХ УЧИТЕЛЕЙ ПО ПРИЗВАНИЮ.А ЭТИ ГАДЫ ПОНАБИРАЮТ ПО ТРИ СТАВКИ, И УРОКИ У НИХ ДАЖЕ НЕ КАЖДЫЙ ДЕНЬ.СЛАВА ДАРМОЕДАМ!

  ЛИГА ОПОНЕНТОВ,
  fdd6e30
 9. Вы правы. И еще в школах халтурят уроками на стороне.

  Роман,
  fdd6e30
 10. В ін. сферах лише на одній ставці горба заробиш. А тут по три нагребуть, та ще й кістки всій Олександрії перемити встигнуть. Ганьба!

  Витьок,
  fdd6e30
 11. Огромный привет Олегу Петровичу Зеленяк и Ольге Александровне !!!
  Я имел честь учиться у них, это было еще в 9-й школе, 89-90 год
  С праздником !!!

  Pestoff,
  edcec65
 12. Для недовольных праздником:
  Дилетантскийподход, да и ещё под одну гребенку всех загнули. Вы эту работу изнутри знаете? Все учителя у вас «гады»? Пробовали сами преподавать, что ли? Не спорю, есть среди учителей и халтурщики, и даже дармоеды, но не стоит вот так, по ним — обо всех, тем более в такой ветке.

  P.S. Как-то тракторист на уборке картошки сказал — ну а что вы, компьютерщики, делаете? На кнопки нажимаете — бездельники! А какие бабки заколачиваете! Дармоеды…

  Uno,
  51e5185
 13. Да у нас в государстве 99% населения считает что работа это только лопатой и киркой или у станка. А те кто работает головой — бездельники и дармоеды. В соседней ветке тоже самое о врачах писали , теперь тут об учителях. Страна сплошных «Шариковых»
  Потому наверное так и живем.

  doc,
  c6c1a52
 14. Уно и Док не реагируйте на жлобов. Пишут такие сообщения те кто в школе пинали портфели и теперь пинают метлу. Вот их и бесит от бедности ума и просто бедности. Я тоже у О.П.Зеленяка учился. Так потом в горном интституте весь курс высшей математики на раз сдал, одни «автоматы».

  Городской житель,
  51e5185
 15. И вас с праздником — ДНЕМ Знаний!) А у меня детишка в 1 класс пошла :))
  Белый фартучек, банты, букет — просто загляденье :)

  Jugador,
  2bbc22a

Добавить комментарий: