Хроники Александрии

Нам тепер боятись нічого

, 29.09.2005

Нещодавно з’явилась на світ ще одна громадська організація, котра поставила за мету завжди і всюди захищати наші інтереси. Це «Олександрійський міськрайонний комітет захисту демократичних перетворень Кіровоградської області». Як запевняє голова цієї організації Олександр Шпильовий, комітет береться захищати громаду практично від усіх бід і напастей (крім хіба що проявів міжнародного тероризму).

Принаймні, ось як задекларував комітет мету своєї діяльності: «Задоволення і захист законних та соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, освітніх, медичних, майнових, пайових та інших інтересів громадян України» (варто звернути увагу: міськрайонна організація вважає себе в силах захищати інтереси громадян усієї держави).

Це ще не все. Універсальний комітет (цитуємо) «дає оцінку діяльності державних посадових осіб під час виборів Президента України, Верховної Ради України, депутатів місцевих рад та сільських і селищних голів, контролює порушення чинного законодавства посадовими особами та ініціює притягнення винних до відповідальності, дає свої висновки щодо придатності кандидатів на посади держслужбовців, аналізує роботу посадових осіб державних установ з метою викорінення випадків корупції, непрофесіоналізму».

І, нарешті, останнє: він «контролює виконання обіцянок, даних лідерами демократичних сил під час виборчої кампанії 2004 року та дотримання законів при проведенні наступних виборів, встановлює громадський контроль за дотриманням Законів і забезпеченням належного правопорядку». Ну що ж, як мовиться, у добру путь і дай, Боже, нашому комітету вовка з’їсти.

Адреса: 28008, а/с 41, м. Олексанрія, Олександрійський міськрайонний комітет захисту демократичних перетворень Кіровоградської області.

О. Селівестренко

Комментарии:

  1. Можливо, активістам комітету захисту демократичних перетворень буде цікава позиція інших активістів з сайту «Майдан», викладених в Меморандумі Майдану. Обговорення та пошук шляхів реалізації ведеться на спеціальному форумі сайту «Майдан»: http://maidan.org.ua/n/memo/1127062390

    Про спільноту «Майдан» тут: http://www2.maidan.org.ua/n/faq/1059065262

    Вячеслав Хаврусь,
    127cdb2

Добавить комментарий: